Ga naar hoofdinhoud

Bouwhout vuren geschaafd 27x143 mm 270 cm

(Deels) gemaakt met duurzamere grondstoffen
25.99
Prijs: 19.49 euro
Met voordeelpas
Aanbieding t/m 14-12-2025
lengte:
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.

Productomschrijving

  • Type timmerhout:Plank
  • Toepassing:Plafonds, Daken, Raggelwerk, Wanden
  • Maattolerantie:1 %
Voor het bouwen van vloeren, wanden en plafonds heb je kwalitatief hout nodig. Kies daarom voor bouwhout vuren geschaafd 27x143 mm 270 cm. Deze vurenhouten regel is gemaakt van kwaliteitsvuren uit Noord-Europa. In die gebieden is over het algemeen het beste vuren te vinden, omdat bomen in koudere gebieden langzamer groeien en fijnere groeiringen hebben, wat uiteindelijk leidt tot steviger hout. Deze geschaafde houten regels gebruik je onder andere als onderdeel van dragende bouwwerken. Vurenhout is een lichte en sterke houtsoort en daarom in Nederland het meestgebruikte hout voor verschillende doeleinden, dus breed toepasbaar. Vurenhout is vrij zacht, dus je slaat er met gemak een spijker in. Bovendien is het geschaafd, zodat het mooi glad is afgewerkt en je geen splinters in je vingers krijgt. Het hout is afkomstig uit een duurzaam beheerd bos. Heb je een andere maat nodig? Geen probleem, want GAMMA heeft een breed assortiment. Kortom: een betaalbaar en sterke vurenhouten regel voor dragende constructies.

Klantreviews

6 klantreviews
5 sterren
4 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
1 review
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
5/5
Vuren hout
Net en recht hout goede kwaliteit
Nick
8 oktober 2025
5/5
Aanrader
Schoon mooi hout goede kwaliteit
10 maart 2021
3/5
Matig
Twee planken besteld, waarvan een goed was en de andere flink sceluw was waardoor deze eigenlijk niet te gebruiken was, maar omdat er niets anders voorhanden was toch maar gebruikt
Wim Kroese
3 februari 2021

Specificaties

Product
Productnummer726520
EAN8711433531468
Gewicht product4691 gr
Hoogte product27 mm
Lengte product2700 mm
Breedte product143 mm
Type(nummer)Vuren geschaafd fsc 2700 x 143 x 27mm
MerkGeen
(Deels) gemaakt met duurzamere grondstoffen
Artikelen met deze eigenschap bestaan voor meer dan 50% uit duurzaam geteelde hernieuwbare grondstoffen. We bereiken dit door te kiezen voor producten met geselecteerde keurmerken. Denk hierbij aan hout met een FSC- of PEFC-keurmerk, maar ook aan biologisch katoen met een GOTS-keurmerk.
Meer informatie over Beter Klussen

Bestel- en bezorginformatie

Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd

Retourneren

Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.

Alternatieven

25% korting
4,99
3.74
25% korting
3,49
2.62
25% korting
7,39
5.54