De NR. 1 in Kerstbomen
De NR. 1 in Kerstbomen
De NR. 1 in Kerstbomen
Ga naar hoofdinhoud

Bruynzeel spiegelkast 2-deurs 80 cm

Prijs: 170 euro
Dit product is uit ons assortiment

Productomschrijving

  • Softclose deursysteem
  • Voldoende opbergruimte
  • Eenvoudig te reinigen
Bruynzeel
Zoek je een badkamerkast zonder te veel poespas? Ga dan voor de Bruynzeel spiegelkast 2-deurs 80cm. De kast is 80cm breed en 60cm hoog, zodat je lekker veel ruimte hebt voor al je losse producten voor je persoonlijke hygiëne. De kast heeft 2 deuren en bestaat aan de van de voorkant volledig uit spiegel, zodat je jezelf goed kunt zien. De overige behuizing bestaat uit spaanplaten die je eenvoudig kunt schoonmaken. Bij deze kast heb je nooit de kans dat je hem te hard dichtgooit, de kast heeft namelijk een softclose-systeem dat ervoor zorgt dat je kast altijd zachtjes dichtvalt. Kortom: een minimalistische badkamerkast die past in ieder strak en modern interieur.
Nieuw

GAMMA Kluscoach

👋Hoi klusser, ik ben de GAMMA Kluscoach, een handige chatbot, en help je graag met je klus.
GAMMA Kluscoach - Altijd bereikbaar

Specificaties

Product
Productnummer467120
EAN8711452019442
Gewicht product12000 gr
Hoogte product650 mm
Lengte product140 mm
Breedte product800 mm
MerkBruynzeel

Klantreviews

4 klantreviews
5 sterren
1 review
4 sterren
2 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
1 review
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Badkamerkasten
Mooi product en zeer zeker waar voor z’n geld. Net opgehangen en super mooi hoe je m alle kanten op kan stellen. Nu nog inrichten en klaar! (2naast elkaar geplaatst)
25 oktober 2020
4/5
Mooie spiegelkast
Goede degelijke spiegelkast voor een mooie prijs. Wel opletten dat je de zijpanelen apart dient te bestellen in de gewenste kleur. Zonder zijpaneel ook mooi.
Sal
31 oktober 2020
2/5
Spiegelkast
De glazenplankjes zijn erg kwetsbaar, ze werden ook niet ondersteund in het midden De dopjes die de plankjes moesten dragen in het midden staken niet goed uit, nu een latje aan de achterkant gemaakt zodat dit wel ondersteund kan worden
3 oktober 2020

Alternatieven