Productomschrijving
- Diepspoel toilet
- Muuraansluiting / PK
- Hoogwaardig keramiek
Deze hangende wc met de naam Delta Amo is van het merk Bruynzeel. Het wandcloset heeft een kenmerkende moderne vorm en wordt geleverd inclusief bijpassende toiletzitting. Het toilet is een zgn. diepspoeler en gemaakt van keramiek en dus eenvoudig schoon te maken. De afvoer is aan de achterkant en loopt dus door de muur. Het merk Bruynzeel staat garant voor productontwikkeling, innovatie en kwaliteit. Het bedrijf komt voort uit de stoomtimmerfabriek De Arend in Rotterdam, opgericht door Cornelis Bruynzeel senior. In 2004 werd de naam veranderd in Bruynzeel Home Products. Het assortiment omvat zowel badkamerproducten, vloeren, deuren, horren als kastsystemen op maat.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 286624 |
| EAN | 8711452500070 |
| Gewicht product | 26200 gr |
| Hoogte product | 670 mm |
| Lengte product | 560 mm |
| Breedte product | 415 mm |
| Merk | Geen |
Klantreviews
2 klantreviews
5 sterren
1 review
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
1 review
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
elegant en robuust
Een leuke combi met de compacte wastafel Cesto, grappige eigenwijze vormen. Voor de wc-bril moet ik wel een wandstopper kopen, want anders worden de buren gek van hoe hard het deksel tegen de muur botst. Ik ben heel tevreden! Jammer dat ie niet goedkoper is. Maar zulke dingen vergeet je snel als je mooie badkamer klaar is.
houtvuur
25 juni 2015
2/5
Slecht glazuur
We hebben een aantal jaren een wandtoilet van Delta en een vrijstaande, maar bij beiden is het glazuur ernstig aangetast. Dat vinden we een slechte zaak voor relatief dure artikelen.
Egro
7 mei 2019