Handson Seda douchecabine kwartrond
399.00
Prijs: 119.7 euro
Als je de GAMMA Voordeelpas nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Geschikt voor douchebak en vloermontage
- 6 mm dik veiligheidsglas
- Easy clean coating
De Handson Seda kwartrond heeft een afmeting van 90 x 195 cm (radius 55) en is geschikt voor montage in een hoekopstelling. De afmetingen in combinatie met de pendeldeuren maken deze cabine zeer geschikt voor een badkamer met beperkte ruimte.
De douchecabine beschikt over 6 mm veiligheidsglas en is te plaatsen op een douchebak of direct op de tegelvloer.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 579419 |
| EAN | 8711247901518 |
| Gewicht product | 47200 gr |
| Hoogte product | 1950 mm |
| Lengte product | 900 mm |
| Breedte product | 900 mm |
| Merk | Handson |
Meer uit deze actie
Klantreviews
10 klantreviews
5 sterren
4 reviews
4 sterren
2 reviews
3 sterren
2 reviews
2 sterren
2 reviews
1 ster
0 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
4/5
Goed douchescherm, maar montage kan beter
Kwaliteit van het douchescherm is zeker in orde. Het ziet er goed uit en werkt prima. Montage kan verbeterd worden. De schroeven steken uit de pluggen waardoor dit niet helemaal lekker past. Daardoor veel ergernis tijdens het plaatsen en nieuwe schroeven en pluggen gekocht. Nu het eenmaal goed staat ben ik zeer tevreden!
Tim
21 januari 2023
2/5
Douche cabine handsom.
Slechte schroeven en maten kloppen niet was echt vervelend om in elkaar eten zetten.
Sonny
16 maart 2022
2/5
Maatgeving muurlijsten klopt niet
Maatgeving muurlijsten ten behoeve van de glazenwanden klopt niet . Lijsten geplaatst middels aangegeven aantal centimeters buitenzijde lijst. Dat resulteerde in een opening bij dichtstand deuren van 5 cm. Lijkt mij niet de bedoeling . Het schroevenmateriaal hield ook niet over afbreken kop of doldraaien .
Don
14 juni 2020