KlikAanKlikUit Schakelset APA3-1500R
Prijs: 29.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
Set: 3 x Stekkerdoosschakelaar 1500W en Afstandsbediening
GAMMA Kluscoach
👋Hoi klusser, ik ben de GAMMA Kluscoach, een handige chatbot, en help je graag met je klus.
GAMMA Kluscoach - Altijd bereikbaar
Klantreviews
23 klantreviews
5 sterren
16 reviews
4 sterren
6 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
5/5
Super handig hulpmiddel
Wasbeer
2 juli 2018
5/5
Prima product!
Voor een redelijk prijs een prima product. Goede en duidelijke gebruiksaanwijzing.
Saoshan
9 januari 2018
UItstekend produckt
Gebruik dit met control 2000
sipke
22 december 2017
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 364802 |
| EAN | 8713439700664 |
| Gewicht product | 343 gr |
| Hoogte product | 90 mm |
| Lengte product | 30 mm |
| Breedte product | 53 mm |