LUX 20V haakse slijper / slijptol 115mm (zonder accu)
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collectgratisVandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Ideaal voor de fanatieke klusser
- Geschikt voor slijpwerkzaamheden
- Accu uitwisselbaar binnen het LUX 20V accu platform
De LUX accu haakse slijper is comfortabel in gebruik dankzij de softgrip handgreep en de zijhandgreep. De haakse slijper heeft een diameter van 115 mm.
De machine maakt onderdeel uit van het LUX accu platform, dit betekent dat je dezelfde accu kan gebruiken met alle LUX 20V (tuin)machines. De machine heeft een aluminium koppeling.
Wat is een Accu platform?
Eén accu die je kan gebruiken voor al je Elektrisch (Tuin)Gereedschap, dat is het idee achter een Accu platform. Door gebruik te maken van één accu bespaar je geld, je hoeft namelijk geen accu meer bij de andere machines te kopen. Je klikt eenvoudig de accu van het ene apparaat op het andere. Zo ben je bijvoorbeeld aan het boren, haal je de accu eraf en plaats je hem vervolgens op je heggenschaar om de heg te snoeien.
Voordelen van een Accu platform
- Door te kiezen voor een Accu platform bespaar je geld bij de volgende aankoop, je hoeft dan namelijk geen accu meer aan te schaffen!
- Binnen het juiste accu platform zijn de accu’s universeel uitwisselbaar. Hierdoor is het Plug & Play tussen al het gereedschap en tuingereedschap van hetzelfde merk en uiterst gebruiksvriendelijk
- Met het accu platform heb je slechts één soort accu nodig voor diverse apparatuur, waardoor je geen aparte accu voor ieder apparaat hoeft te verbruiken!
GAMMA Kluscoach
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Productnummer | 130587 |
|---|---|
| EAN | 4007871963263 |
| Merk | LUX |
Handleidingen en brochures
Bestel- en bezorginformatie
Retourneren
Vaak samen gekocht
Klantreviews
Meeste sterren klantreviews
Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantreview Top productPrima slijper als aanvulling op mijn Lux accumachines.Harry19 september 2026Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantreview Haaks slijperGoed en krachtig machine ben blij meeAppie23 maart 2026Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantreview Goede haakse slijper, maar! Lees de tekst!!!Goede haakse slijper, alleen jammer dat er geen standaard 22,5 cm slijpschijven op passen! Voor deze kleine LUX haakse slijper, kun je alleen de 11,5 cm slijpschijven gebruiken. Verder doet die zijn werk goed waar die voor gemaakt is en de 4 amp accu gaat ook lang meePaulVenlo30 november 2025