De NR. 1 in Kerstbomen
De NR. 1 in Kerstbomen
De NR. 1 in Kerstbomen
Ga naar hoofdinhoud

Flexa Strak in de Lak binnenlak hoogglans wit 2,5 liter

Prijs: 111 euro
Per liter: 44.40Per liter
Inhoud:
Glansgraad:
Kleur:

Wat is je oppervlakte?

Online bijna uitverkocht
Thuisbezorgdgratis
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Bezorgd in bouwmarktgratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.

Productomschrijving

  • Vergeelt niet
  • Optimaal dekkend
  • Hecht op iedere verfsoort
  • Kras- en stootvast
  • Sneldrogend
Flexa

Hoogglans lak voor een strak eindresultaat
Flexa Strak in de Lak Binnen Hoogglans Wit 2,5 liter is een binnenlak die zorgt voor een strak, glad en sterk glanzend resultaat op houten en metalen oppervlakken. De glanzende afwerking zorgt voor een strakke, spiegelende uitstraling die de kleur helder laat overkomen. De lak vloeit goed uit en laat zich prettig verwerken met een kwast of lakviltroller. Door de hoge dekkracht is de lak na twee lagen een egaal dekkend resultaat zichtbaar.

Strak in de Lak
Flexa Strak in de Lak Binnen Hoogglans is speciaal ontwikkeld voor binnen toepassingen zoals deuren, kozijnen, plinten en meubels. De lak is ontwikkeld voor een strak eindresultaat met minimale inspanning. De formule is kras- en stootvast, wat zorgt voor langdurige bescherming tegen dagelijks gebruik. De lak is eenvoudig aan te brengen en droogt snel. Niet verwerken bij temperaturen onder 10°C. Bij 20°C is de lak na 1 uur stofdroog en na 8 uur overschilderbaar. Het rendement bedraagt circa 13m² per liter.

Wit
Wit is een heldere, neutrale kleur die zorgt voor een frisse en ruimtelijke uitstraling in huis. Deze kleur laat zich gemakkelijk combineren met vrijwel alle andere tinten. De tint past goed bij zowel koele als warme accenten, zoals grijs, pastel, zwart of houttinten. Wit werkt uitstekend samen met materialen als beton, natuursteen, metaal en onbehandeld hout. Deze kleur sluit aan bij interieurstijlen zoals Scandinavisch, minimalistisch, modern klassiek of Japandi.

Klantreviews

468 klantreviews
5 sterren
318 reviews
4 sterren
103 reviews
3 sterren
16 reviews
2 sterren
12 reviews
1 ster
19 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
M
Goed dekkend verf voor de posten
Mike
30 september 2025
5/5
Flexa
Flexa strak in de lak is perfect en dekt in één keer
Reg
5 september 2025
5/5
Goeie aankoop altijd
Het is altijd aanrader goeie aankoop
Chen
30 augustus 2025

Handig als set kopen

Totaal 111.00

Specificaties

Product
Productnummer631786
EAN8711113135139
Gewicht product3183 gr
MerkFlexa

Handleidingen en brochures

Bestel- en bezorginformatie

Bezorgd door PostNL
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Gratis thuisbezorgd
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt

Gratis retourneren in de bouwmarkt

Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.
Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.