De NR. 1 in Kerstbomen
De NR. 1 in Kerstbomen
De NR. 1 in Kerstbomen
Ga naar hoofdinhoud

GAMMA klopboormachine HD-900

GAMMA klopboormachine HD-900 promotion
Prijs: 57.99 euro
Dit product is uit ons assortiment

Productomschrijving

  • Toerental: 2800 tpm
  • Vermogen: 900 watt
  • Energiebron: netspanning
GAMMA
Met deze GAMMA klopboor boor je makkelijk gaten in hout (35mm) en staal (13 mm). Met het klopmechanisme kun je ook boren in steen of licht beton (15 mm). De draaibare handgreep en de diepte aanslag maken het werken met deze boorhamer comfortabel en gemakkelijk. Het 3 meter lange snoer geeft veel bewegingsvrijheid. De snelheid van deze machine is vooraf instelbaar met een toerental tot maximaal 2.800 toeren per minuut. Dankzij de links- en rechtsregeling kun je ook gemakkelijk schroeven in en uit draaien.

Specificaties

Product
Productnummer463861
EAN8711247733041
Gewicht product2250 gr
Type(nummer)HD-900
MerkGAMMA

Handleidingen en brochures

Klantreviews

4 klantreviews
5 sterren
0 reviews
4 sterren
2 reviews
3 sterren
1 review
2 sterren
1 review
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
4/5
Voldoet meer dan aan mijn verwachtingen en wensen
Ik zocht gewoon een goedkope klopboor machine om af en toe een gaatje te kunnen boren in de buitenmuren van me flatje. Niks professioneels, gewoon eentje die fatsoenlijk door het beton heen komt als ik een schilderijtje, boekenplank of iets dergelijks wil ophangen. Geen zin telkens maar iemand te moeten vragen of eentje te lenen. Deze net gehaald en meteen geprobeerd, ging erdoorheen als een mes door boter, ben helemaal tevreden ermee. Vaak genoeg buren minutenlang horen boren hier in de flat (vermoedelijk met een gewone boormachine) die er blijkbaar met moeite of niet doorheen komen. Jammer dat er geen opbergkoffertje bij zit, maar ach heb ik ook wat in mijn gereedschapskist. Handig dat er iets bij zit voor de boordiepte, ik zag echter te laat dat je dat ijzertje gewoon kunt bevestigen aan de machine, en dacht dat je dat ding telkens even in het gat moest steken om te kijken of het al diep genoeg was haha (amateur).
6 juni 2016
4/5
Fijne Klopboor machine
De machine is erg prettig in gebruik, ligt fijn in de hand en het wisselen van de boren gaat ook perfect.
Harry Sr
30 september 2014
3/5
Niet voor steen en beton
Voor dat geld kun je ook niet te veel verachten maar ik moest er mee in een bakstenen muur boren (bordje ophangen bij mijn werk) en dat gaf vooral erg veel herrie. Het klopmechanisme is niet meer dan een beetje geratel en ik kwam bijna niet in de stenen buitenmuur. Eerst met 4mm voorboren en van voorzichtig naar een grotere maat. Regelmatig loopt de snelspankop los en zit je boortje los van de machine vast in de muur. Wat ik zeg, hij is dan ook niet duur en prima voor hout en plaatwerk. Wil je in beton boren koop dan een duurdere bosch met een sds boorkop dan draait je boortje nooit meer door en komt hij niet los van de machine. Toch nog 3 sterren voor de prijs/kwaliteitsverhouding.
Hans 60
6 april 2017