GAMMA schuurpapier fijn K180 (3 stuks)
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd€4.95Thuisbezorgd gratis vanaf €50Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collectgratisVandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Voor verf- en laklagen op hout, metaal en kunststof
- Geschikt voor fijne schuurklussen
- Met de hand of schuurmachine te gebruiken
Het GAMMA schuurpapier fijn K180 (3 stuks) gebruik je voor het opschuren van verf- en laklagen op hout, metaal of kunststof. De vellen hebben een fijne korrel van 180 en zijn geschikt voor het glad maken van behandelde oppervlakken voordat je opnieuw gaat schilderen of lakken.
De set bevat drie vellen van 23 bij 28 centimeter die je zowel met de hand als met een schuurmachine kunt gebruiken. Door de fijne structuur verwijder je kleine onregelmatigheden zonder het oppervlak te beschadigen. Dit schuurpapier is geschikt voor precieze klussen waarbij je een gladde ondergrond wilt creëren.
GAMMA Kluscoach

Alles over schildersbenodigdheden
Ontdek het assortimentPassende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Productnummer | 559837 |
|---|---|
| EAN | 8711247894445 |
| Gewicht product | 130 gr |
| Hoogte product | 280 mm |
| Lengte product | 4 mm |
| Breedte product | 230 mm |
| Merk | GAMMA |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Vaak samen gekocht
Klantreviews
Meeste sterren klantreviews
Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantreview Heel tevreden vanHeel goede schuurpapier! Een aanrader!!!!!!!!!!!!!Julide18 februari 2025Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantreview Prima schuurpapier voor goede prijs.Het is schuurpapier, geen toiletpapier. Dus niet aan te bevelen voor gebruik op het toilet, tenzij je daar echt iets moet schuren. Want dan is het een prima product. Makkelijk in kleinere stukken te scheuren. Geen schaar gebruiken, want dan wordt je schaar bot. Wel jammer dat je vast zit aan het aantal van drie vellen. Wat als je er maar twee nodig hebt. Of vier...Menno15 januari 2025Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantreview Goed schuurpapierDoet waarvoor je het koopt, fijn schuurpapierHenk van Vloten12 december 2024