Productomschrijving
- Inloopdouche met slank profiel
- 6 mm veiligheidsglas met antikalk
- Stijlvolle zilver hoogglans afwerking
- 2 meter hoog voor warmtebehoud
Wil je een inloopdouche die stabiel, gebruiksvriendelijk en eenvoudig te onderhouden is? De Sealskin Contour Inloopdouche type A3 biedt deze combinatie. Het 6 mm gehard veiligheidsglas met antikalklaag blijft langer helder en zorgt voor een overzichtelijke, lichte badkamer. Het 2 meter hoge glaspaneel houdt warmte binnen de douche, waardoor douchen comfortabel blijft.
Praktische voordelen
De design stabilisatiesteun kan ingekort worden en onder een hoek geplaatst worden. Zo past de douchewand vrijwel altijd, ook bij afwijkende muren of beperkte ruimte. De afwerking in zilver hoogglans geeft een nette uitstraling. Dankzij het minimalistische profiel blijft de wand licht en transparant, zonder in te leveren op stevigheid en stabiliteit. De wand wordt maximaal voorgemonteerd geleverd, zodat de installatie eenvoudig verloopt.
Productdetails
- 6 mm gehard veiligheidsglas met antikalklaag
- Zilver hoogglans afwerking
- Design stabilisatiesteun van 1 meter, inkortbaar en onder hoek te plaatsen
- 2 meter hoog voor optimaal warmtebehoud
- Maximaal voorgemonteerd en geleverd met alle installatiehulpmiddelen
Het product bestaat uit alle onderdelen, de installatiehulpmiddelen en de handleiding. Raadpleeg de gebruiksaanwijzing onderaan de pagina voor installatie en onderhoud.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 366579 |
| EAN | 8720605756721 |
| Gewicht product | 42000 gr |
| Hoogte product | 2000 mm |
| Lengte product | 20 mm |
| Breedte product | 1380 mm |
| Merk | Sealskin |
