Ga naar hoofdinhoud

Tuinhuis met Overkapping Java Gecoat Hout Grijs 304x396 cm

Prijs: 4995 euro
Dit product is uit ons assortiment

Productomschrijving

  • Wanddikte: 2,8 cm
  • Voorbehandeling hout: gecoat
  • Nokhoogte: 243 cm
  • Afm. (lxb): 304x396 cm

Tuinhuis met overkapping Java
Een tuinhuis geeft meer sfeer aan je tuin, zoals deze vrijstaande overkapping Java 304x396 cm incl. tuinhuisje en achterwand in de kleur grijs. Dit tuinhuis met een oppervlakte van 15 m² heeft zowel een open als een afgesloten gedeelte. Het open deel is een uitstekende plek om je houtblokken in op te slaan, het dichte gedeelte kan je gebruiken als een tweede huiskamer. Dit tuinhuis is gemaakt van Noord-Europees vurenhout, afkomstig van de fijnspar, een houtsoort die bekendstaat om zijn relatief lage prijs en makkelijke bewerking: veel gemak voor weinig geld. De dubbele deuren zijn voorzien van ramen, zodat er licht naar binnen valt. Ook heeft de blokhut een cilinderslot, zodat je hem kunt afsluiten. De dakbedekking van het platte dak bestaat uit EPDM-rubberfolie, een degelijk en waterdicht materiaal dat ongeveer 50 jaar meegaat.

Hout met coating
Dit tuinhuis is opgebouwd uit gecoat hout. De coating biedt een beschermende laag, maar betekend niet dat het hout onderhoudsvrij is. Ook gecoat hout dient onderhouden te worden. In de loop van tijd moeten de beschadigde puntjes bij getipt worden met de meegeleverde verf. Na 5-8 jaar behandel je het huisje opnieuw. Het tuinhuisje moet dan aan de buiten- en binnenkant nauwkeurig behandeld worden. Extra aandacht gaat uit naar deuren en ramen, want die zijn veruit het kwetsbaarst.

Fundering
Bij een overkapping maken is de fundering van cruciaal belang. Zo ook bij dit Tuinhuis met Overkapping Java Gecoat Hout Grijs 304x396 cm. Zorg er altijd voor dat de ondergrond stevig verhard en waterpas is. Zo voorkom je verzakkingen. De fundering kan bestaan uit gestort beton, maar ook een strak gelegd terras van betonnen tegels kan voldoen. Het is aan te raden om de bijpassende funderingsbalken te bestellen. Dat zijn profielen die tussen de fundering en de eerste wandlaag komen en voor een goede afwatering zorgen.

Tips voor tuinhuizen en overkappingen
Het houten tuinhuis met overkapping heeft verschillende los verkrijgbare accessoires. Het is bijvoorbeeld verstandig om een dakgoot te monteren i.v.m. opspattend water tegen het hout. Daarnaast is goede ventilatie van belang. Daarbij heb je de keuze uit verschillende ventilatieroosters die los zijn aan te schaffen. Wanneer je het tuinhuisje wilt schilderen is het slim om eerst advies bij een verfspecialist te vragen. Het hout moet namelijk vochtregulerend blijven en dus niet afgedicht worden. Daarnaast is een sterke UV bescherming ook van toegevoegde waarde.

Benodigd gereedschap

Een tuinhuis bouwen doe je niet zonder:
  • Accu schroefmachine
  • Houtboortjes (voorboren schroefplekken) en bitjes
  • Handzaag of decoupeerzaag
  • Rubber hamer
  • Hamer
Alles voor je tuin

Ontdek alles voor je tuin

Bekijk het volledige assortiment

Specificaties

Product
Productnummer613515
EAN8711471106369
Gewicht product900000 gr
Hoogte product2430 mm
Lengte product3040 mm
Breedte product4960 mm
MerkGeen

Handleidingen en brochures