Wandschroot vuren 7x88 mm 270 cm 5 stuks
(Deels) gemaakt met duurzamere grondstoffen
Prijs: 24.4 euro/m²
Per pak: 28.99Per pak
afmeting:
Online op voorraad
Thuisbezorgd€39.95
Thuisbezorgd gratis vanaf €950
Vandaag besteld, maandag 15 december in huis
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Gebruik: binnen
- Noord Europees kwaliteitsvurenhout
- Om zelf af te werken met beits of lakverf
De wandschroot vuren 7x88mm 270cm 5 stuks heeft vellingkanten en is gemaakt van Noord-Europees kwaliteitsvurenhout. Deze schrootjes zijn geschikt voor het maken van een wand, plafond of lambrisering. U kunt ze afschilderen met transparante kleurbeits of wash om zo het natuurlijke effect te behouden. Of kies voor een kleur die past bij uw interieur. Kortom, de softlineschroten zijn ideaal voor het maken van wand, plafond of lambrisering. Afmetingen: 7mm hoog, 88mm breed, 270cm lang. Inhoud: 5 stuks.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 183810 |
| EAN | 8711433557932 |
| Gewicht product | 791 gr |
| Hoogte product | 7 mm |
| Lengte product | 2700 mm |
| Breedte product | 93 mm |
| Type(nummer) | Vuren 270 cm 7x88 mm |
| Merk | TPA |
Handleidingen en brochures
(Deels) gemaakt met duurzamere grondstoffen
Artikelen met deze eigenschap bestaan voor meer dan 50% uit duurzaam geteelde hernieuwbare grondstoffen. We bereiken dit door te kiezen voor producten met geselecteerde keurmerken. Denk hierbij aan hout met een FSC- of PEFC-keurmerk, maar ook aan biologisch katoen met een GOTS-keurmerk.
Meer informatie over Beter KlussenBestel- en bezorginformatie
Bezorgd door onze leverancier
Vandaag besteld, maandag 15 december in huis
Thuisbezorgd voor €39.95 en gratis vanaf €950
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop door ons op laten halen voor €39.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
Vaak samen gekocht
Klantreviews
86 klantreviews
5 sterren
53 reviews
4 sterren
26 reviews
3 sterren
3 reviews
2 sterren
2 reviews
1 ster
2 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
heel mooi materiaal en handig
Prachtig hout en onbegrijpelijk hoe je een mes en groef kan maken in 7mm dik hout. Daardoor heel handig voor aftimmering van een rond lopend dak.
Martin
21 februari 2025
5/5
Top kwaliteit!
Voor de verandering heeft de Gamma ook eens kwalitatief goed hout in het gamma. Van de 72st zaten er misschien 5 bij die wat ruw of scheluw waren maar de rest was puntgaaf.
Raymond
8 oktober 2024
5/5
Goede kwaliteit wandschroot
Goed kwaliteit, fijn om te verwerken
ovp
20 september 2024