Yale Sleutelkluis met Cijferslot Y500/187/1
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- Vandaag besteld, vrijdag 15 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Met cijferslot
- Inhoud: 0,9 liter
Materiaal
De sleutelkluis heeft een stevig gegoten behuizing.
Kortom: in deze Yale Sleutelkluis met Cijferslot Y500/187/1 zijn je sleutels veilig.
GAMMA Kluscoach
Klantreviews
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 111295 |
| EAN | 5010609100112 |
| Gewicht product | 582 gr |
| Hoogte product | 187 mm |
| Lengte product | 40 mm |
| Breedte product | 130 mm |