Atlantic wastafelkraan hoge uitloop Oscar RVS
Dit product bespaart waterOnline beperkt op voorraad
- ThuisbezorgdgratisVoor 16:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarktgratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Betrouwbaar met 5 jaar garantie
- Met Eco-klik functie
- Coldstart functie tegen onnodig verbruik van warm water
- Snelle installatie, gebruiksvriendelijk ontwerp
Met de Atlantic wastafelkraan hoge uitloop Oscar RVS geef je je badkamer een moderne uitstraling. De hoge uitloop zorgt voor extra ruimte, wat handig is bij grotere wastafels of als je gewoon meer bewegingsvrijheid wilt tijdens het wassen.
Dankzij keramische schijven werkt de kraan soepel. Dit maakt bedienen eenvoudig en betrouwbaar.
De Eco-klik start heeft een ingebouwde weerstand in de hendel die voorkomt dat je de kraan meteen op de hoogste straal zet. Wil je een sterkere straal, dan open je de hendel verder. De Coldstart functie zorgt dat er standaard koud water uitkomt bij een greep in het midden.
De roestvrijstalen afwerking geeft de kraan een strakke en stijlvolle look die in elke badkamer past. Je krijgt 5 jaar garantie op deze kraan.
GAMMA Kluscoach
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Productnummer | 280562 |
|---|---|
| EAN | 8711247206521 |
| Merk | Atlantic |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Duurzaamheid
Bestel- en bezorginformatie
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Meer uit deze actie
Vaak samen gekocht
Klantreviews
Meeste sterren klantreviews
Beoordeeld met 3.0 van de 5 sterren, 1 klantreview Mooie kraanVoordien was de middenstand van een mengkraan 50% koud/warm. Hier is de middenstand 100% koud. Aangezien ik graag symetrisch werk, kon ik de kraan enkel asymetrisch plaatsen om ook warm water te hebben, aangezien ik anders vast zit tegen de muur. We hebben een ronde waskom en zijn beide rechtshandig. Linkshandigen hebben dit probleem dus niet als ze de kraan links plaatsen.7 mei 2025