


1 set bestaat uit 4 stuks trapneusprofielen 135 cm
Met Firststep® traprenovatie bekleed je eenvoudig je trap in 1 dag. De laminaatpanelen en anti-slip trapneusprofielen zaag je eenvoudig op maat en bevestig je met trappenkit op je bestaande trap. Zo renoveer je binnen 1 dag je trap met verbluffend resultaat. Firststep®traprenovatie zorgt voor een veilige trap die weer jaren mee kan..
Product | |
---|---|
Productnummer | 186041 |
EAN | 8717003399339 |
Gewicht product | 2.160 gr |
Merk |
Firststep
|
Algemeen | |
---|---|
FSC-keurmerk | Nee |
Kleur | Grijs |
Lijn | Trapprofielset |
PEFC keurmerk | Nee |
KOMO keurmerk | Nee |
KOMO-Klimkeurmerk | Nee |
Aantal stuks | 1 |
Type | Trapprofiel |
Afwerking | Gematteerd, Geanodiseerd |
Kleurfamilie | Grijs |
Materiaal | Metaal |
Materiaal (detail) | Aluminium |
Eigenschap materiaal | Antislip |
Gebruik | |
---|---|
Toepassingsgebied | Binnen |
Geschikt voor | Traprenovatie laminaat |
Technische kenmerken | |
---|---|
Antislip | Ja |
Accessoires | |
---|---|
Inclusief bevestigingsmateriaal | Nee |
Dit product wordt rechtstreeks geleverd door onze leverancier of door zijn transporteur. Het bezorgadres moet goed bereikbaar zijn via de openbare verharde weg. Voor deze weg mogen geen vervoersbeperkingen gelden.
Tijdens het bestellen kies je zelf een bezorgdatum. Woon je op een Waddeneiland? Houd er dan rekening mee dat je de bestelling soms 1 of 2 dagen ná de door jou gekozen bezorgdag ontvangt.
De levertijd van je totale bestelling wordt bepaald door het artikel met de langste levertijd.
Bezorging in de bouwmarkt is altijd gratis.
Als je ook andere artikelen bestelt dan kunnen de bezorgkosten wijzigen.
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt of terugsturen naar de webshop. Wanneer dit product moet worden opgehaald, zijn de retourkosten €4,95. Retourneren in de bouwmarkt is gratis.
Uiteraard moet het artikel met alle geleverde toebehoren geretourneerd worden en indien redelijkerwijs mogelijk in originele staat en verpakking.
Gun je je oude elektrische en elektronische apparaten een tweede leven? Breng ze dan naar de gemeentelijke milieustraat of lever ze in bij GAMMA.
Verkoop aan ondernemers is mogelijk indien het gaat om eigen gebruik en niet meer dan een redelijke hoeveelheid wordt afgenomen.