Ga naar hoofdinhoud

GAMMA inbusbout rondkop verzinkt M5 x 20 mm 12 stuks

Prijs: 3.49 euro
diameter_schroef:
Online bijna uitverkocht
Thuisbezorgd€4.95
Thuisbezorgd gratis vanaf €50
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Bezorgd in bouwmarktgratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.

Productomschrijving

GAMMA
Zoekt u inbusbouten voor het realiseren van solide verbindingen? Deze GAMMA-inbusbout met rondkop, verpakt per 12 stuks, is verzinkt en heeft een afmeting van 5x20mm. Deze zeskantige inbusbouten werken op dezelfde manier als zeskantbouten, maar moeten worden aangedraaid met een inbussleutel. Dankzij de ronde kop ogen de inbusbouten fraai nadat ze zijn bevestigd en zorgen ze voor een nette afwerking. Alle rondkoppige inbusbouten uit dit assortiment zijn verzinkt. Dit zorgt ervoor dat de inbusbouten niet roesten en weerbestendig zijn. Ideaal als bevestigingsmateriaal onder vochtige omstandigheden. De 12 bouten met zeskanten zijn 20mm lang en 5mm breed. Naast verzinkte zeskantbouten met rondkop, oftewel inbusbouten met rondkop, biedt GAMMA’s assortiment ook verzinkte inbusbouten met platkop of cilinderkop.

Passende accessoires

Handig als set kopen

GAMMA inbusbout rondkop verzinkt M5 x 20 mm 12 stuks
GAMMA inbusbout rondkop verzinkt M5 x 20 mm 12 stuks3.49
Totaal 3.49

Specificaties

Product
Productnummer458109
EAN8711247783466
Gewicht product54 gr
Hoogte product20 mm
Lengte product5 mm
Breedte product5 mm
Type(nummer)M5x20mm rondkop verzinkt
MerkGAMMA

Bestel- en bezorginformatie

Bezorgd door PostNL
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt

Gratis retourneren in de bouwmarkt

Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.
Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.

Klantreviews

15 klantreviews
5 sterren
6 reviews
4 sterren
3 reviews
3 sterren
1 review
2 sterren
1 review
1 ster
4 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Goed
Wekt prma, niet minder dan te verwachten
Remco
6 oktober 2024
1/5
Vreemde maat
Waardeloos. Heb een lade vol metrische imbus sleutels maar geen een past. Helaas de boutjes moeten vervangen omdat het niet is vast te zetten
Im Bus
1 november 2024
1/5
Hexakop te groot
Het hexakop is te groot voor de inbussleutel. Ik kon hierdoor geen kracht genoeg zetten om de bout in te draaien.
Maarten
18 april 2021