Ga naar hoofdinhoud

Novus elektrische tacker J-150

0 klantreviews
Prijs: 119,00 euro.

Online bijna uitverkocht

  • Thuisbezorgdgratis
    Vandaag besteld, woensdag 28 oktober in huis

Niet verkrijgbaar in de bouwmarkt

Dit product is niet verkrijgbaar in de bouwmarkt, maar uitsluitend online te koop.

Productomschrijving

  • Verwerkt nieten tot 14 mm
  • Geschikt voor spijkers tot 16 mm
  • Kabel van 3 meter lengte
  • Vrijschietbeveiliging voor veilig werken

De Novus elektrische tacker J-150 is een machine voor het bevestigen van materialen met nieten en spijkers. Dit model verwerkt fijne draadnieten tot 14 mm en spijkers tot 16 mm en is geschikt voor verschillende toepassingen. De extra lange kabel van 3 meter maakt het mogelijk om ook op hogere of moeilijk bereikbare plaatsen te werken.

De tacker is voorzien van een vrijschietbeveiliging die voorkomt dat het apparaat zonder contact met het werkstuk activeert. De lange neus ondersteunt nauwkeurig werken bij moeilijk bereikbare plekken. Met de afstandsaanslag kunnen nieten parallel op vaste afstand worden aangebracht.

De Novus J-150 wordt gebruikt voor toepassingen zoals het bevestigen van stoffen, weefsels en sierlijsten. Het onderlaadmechanisme met geïntegreerde nietenschuif maakt snel herladen mogelijk. De nietniveau-indicator en de ontwerplijn aan de voorzijde geven inzicht in de positie en hoeveelheid van de bevestigingsmaterialen.

Nieuw

GAMMA Kluscoach

👋Hoi klusser, ik ben de GAMMA Kluscoach, een handige chatbot, en help je graag met je klus.
GAMMA Kluscoach - Altijd bereikbaar

Passende accessoires

Handig als set kopen

Novus elektrische tacker J-150
Novus elektrische tacker J-150119.00 euro
Totaal 119.00 euro

Specificaties

Product
Productnummer387124
EAN4009729077702
MerkNovus

Bestel- en bezorginformatie

Bezorgd door onze leverancier
Vandaag besteld, woensdag 28 oktober in huis
Gratis thuisbezorgd

Retourneren

Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop door ons op laten halen voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.
Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen, verse/bederfelijke artikelen zoals planten en artikelen die om redenen van gezondheidsbescherming of hygiëne niet geschikt zijn om te worden teruggezonden.