Plieger Pack duoblok verhoogd universeel wit 8 cm
Prijs: 249 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Universele aansluiting AO / PK
- Waterbesparend dual flush-spoelsysteem
- 5 jaar garantie
Het Plieger Plus Duoblok is een universeel duoblok bestaande uit een keramische closetpot en keramisch reservoir. De witte diepspoeler wordt geleverd inclusief toiletzitting en aansluitmateriaal. De wc-pot is 8cm hoger dan bij een regulier duoblok, wat het comfort verhoogt. Er wordt aansluitmateriaal meegeleverd voor zowel een AO als PK-aansluiting, zodat het duoblok altijd kan worden aangesloten op de bestaande riolering. Zowel vloer- als muurafvoer zijn mogelijk. Het duoblok is voorzien van een waterbesparend dual flush spoelsysteem. De Quick Release toiletzitting vergemakkelijkt het schoonmaken. U hebt 5 jaar garantie op het Plieger Plus Duoblok.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 351853 |
| EAN | 8711238222318 |
| Gewicht product | 58950 gr |
| Hoogte product | 825 mm |
| Lengte product | 650 mm |
| Breedte product | 355 mm |
| Merk | Plieger |
Klantreviews
4 klantreviews
5 sterren
2 reviews
4 sterren
2 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
wc doet wat hij moet doen!
Was moeilijker dan voorgesteld om deze te installeren.
Als hij zijn vaste plek eenmaal heeft gevonden, de twee bevestigingsblokjes aan binnenzijde met schroeven vastgemaakt en op de 2 gaatjes afwerkingsdopjes zijn geplaatst, vormt het een netjes geheel, niks op aan te merken!
In ons geval moest de bestaande ring op de grond voor de ao aansluiting verwijderd worden, zo kon mooi de buis doorsnee 110mm vanuit de wc in de ao in de grond worden geschoven, paste precies!
Dhr J
8 december 2017
5/5
Geweldig en compleet toilet
Uitstekend , goede kwaliteit ,goede prijs , alle benodigde onderdelen voor montage worden bijgeleverd. Duidelijke handleiding zodat iedereen zelf kan installeren.
Nieke
17 mei 2017
4/5
Goed product voor dit geld
het artikel ziet er keurig uit is goed verpakt en er zit een duidelijke gebruiksaanwijzing/montage tekening bij.
een klein minpuntje vindt ik de kunststof afvoerbocht waar je duidelijk het water hoort druppelen als er iets in de wc komt, maar verder bevalt hij prima.
En jammer dat de wc bril geen valvertraging heeft.
Albert L
4 augustus 2018