De NR. 1 in Kerstbomen
De NR. 1 in Kerstbomen
De NR. 1 in Kerstbomen
Ga naar hoofdinhoud

Vlonderplank Douglas hout geschaafd 2,4 x 13,8 x 240 cm

(Deels) gemaakt met duurzamere grondstoffen
Prijs: 15.99 euro
lengte:
Thuisbezorgd€69.95
Vandaag besteld, maandag 8 december in huis
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.

Productomschrijving

  • Fijn geschaafd
  • Onbehandeld Douglas hout
  • Lengte: ca. 240 cm
  • Kopstuk: ca. 2,4 x 13,8 cm

Vlonderplank Douglas
De geschaafde Douglas vlonderplank heeft een kopmaat van 2,4 bij 13,8 centimeter en een lengte van 240 centimeter. Deze vlonderplank is geschikt voor het leggen van een vlonder of terras in bijvoorbeeld de tuin of op een balkon. De plank is gemaakt van PEFC-gecertificeerd Douglashout. Douglas is een houtsoort die van nature een lange levensduur heeft, waardoor impregneren niet nodig is. Hierdoor ontstaat een erg mooie en natuurlijke uitstraling.

Afwerking
De vlonderplank is aan beide zijden voorzien van groeven, zodat een tweezijdig profiel ontstaat. Dit profiel geeft niet alleen een luxe uitstraling, maar zorgt ook voor voldoende grip tijdens natte weersomstandigheden.

Let op: Hout is een natuurproduct en kan uitzetten of krimpen. Afmetingen zijn daarom circa en kunnen licht afwijken.

Klantreviews

93 klantreviews
5 sterren
54 reviews
4 sterren
22 reviews
3 sterren
10 reviews
2 sterren
3 reviews
1 ster
4 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Hout
Netjes gezaagd dus ik zeg tevreden
Eugene
22 oktober 2025
5/5
Mooie plank
Mooie, lichte plank, makkelijk te beitsen/verven
Bizzy
27 mei 2025
5/5
Terrasplank
Fijne terrasplank, geen haken in, gemakkelijk op maat te zagen. Ons terras ziet er weer keurig uit (de vorige planken waren na 25jaar volledig rot geworden)
Patricia
20 mei 2025

Handig als set kopen

Vlonderplank Douglas hout geschaafd 2,4 x 13,8 x 240 cm
Vlonderplank Douglas hout geschaafd 2,4 x 13,8 x 240 cm15.99
Totaal 15.99

Specificaties

Product
Productnummer505779
EAN8711615149641
Gewicht product4400 gr
Hoogte product24 mm
Lengte product2400 mm
Breedte product138 mm
MerkGeen
(Deels) gemaakt met duurzamere grondstoffen
Artikelen met deze eigenschap bestaan voor meer dan 50% uit duurzaam geteelde hernieuwbare grondstoffen. We bereiken dit door te kiezen voor producten met geselecteerde keurmerken. Denk hierbij aan hout met een FSC- of PEFC-keurmerk, maar ook aan biologisch katoen met een GOTS-keurmerk.
Meer informatie over Beter Klussen

Bestel- en bezorginformatie

Bezorgd door PostNL
Vandaag besteld, maandag 8 december in huis
Thuisbezorgd voor €69.95
Gratis retourneren in de bouwmarkt

Gratis retourneren in de bouwmarkt

Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €69.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.
Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.