Yale elektronische sleutelkast met 48 haakjes Zwart YKB/365/DB1
Prijs: 129 euro
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Vandaag besteld, vrijdag 15 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Geschikt voor 48 sleutels
- Programmeerbare gebruikerscode
- Verstelbare sleutelhaakjes
GAMMA Kluscoach
👋Hoi klusser, ik ben de GAMMA Kluscoach, een handige chatbot, en help je graag met je klus.
GAMMA Kluscoach - Altijd bereikbaar
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 231915 |
| EAN | 5052847052754 |
| Gewicht product | 7500 gr |
| Hoogte product | 365 mm |
| Lengte product | 100 mm |
| Breedte product | 300 mm |