Zachtboard plaat 120 x 60 cm 8,5 mm
(Deels) gemaakt met duurzamere grondstoffenVoorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Snijdbaar
- Geschikt als prikbord
- Helpt bij geluidsabsorptie
De Zachtboard plaat 120 x 60 cm 8,5 mm is opgebouwd uit fijne houtvezels die onder lage druk zijn samengeperst. Hierdoor ontstaat een zachte plaat die je met een mes eenvoudig op maat snijdt. Deze plaat gebruik je binnen, in droge ruimtes. Het hout heeft zowel een FSC- als een PEFC-keurmerk. Door het lage gewicht is de plaat makkelijk te dragen en te plaatsen.
Je gebruikt deze plaat vaak voor een prikbord, achter een dartbord of in wanden voor geluidsabsorptie. De vezelstructuur dempt het geluid, waardoor een kamer minder hol klinkt. Het formaat 120 x 60 cm maakt de plaat geschikt voor veel doe-het-zelfklussen waarbij je snel wilt werken. Omdat de plaat soepel te snijden is, pas je hem zonder veel moeite aan elke vorm aan.
GAMMA Kluscoach
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Productnummer | 818652 |
|---|---|
| EAN | 8711283474496 |
| Gewicht product | 1623 gr |
| Hoogte product | 8 mm |
| Lengte product | 1200 mm |
| Breedte product | 600 mm |
| Type(nummer) | 1200x600x8,5mm |
| Merk | Geen |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Duurzaamheid
Bestel- en bezorginformatie
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €39.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Vaak samen gekocht
Klantreviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantreview ZachtboardWeten waar je het voor wilt gebruiken.Peter14 oktober 2024Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantreview ZachtboordGoede kwaliteit en een prima prijs.Gerard14 september 2024Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantreview ZachtboardIk zocht wat om er spelden in te prikken om de macrame op zijn plaats te houden het werkt prima ik heb wel plakfolie op het bord gedaanAnoniem7 augustus 2024