Bankschroef gietijzer breedte 125 mm
Prijs: 64.99 euro
Online bijna uitverkocht
Thuisbezorgdgratis
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Bezorgd in bouwmarktgratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Spanbreedte:80 mm
- Opening bekken:100 mm
- Klemkracht:0 kg
- Type:Vaste bankschroef
De bankschroef is gemaakt van slagvast gietijzer voor zwaar gebruik. De klembekken van 125 mm breed zijn gehard. Het aambeeldoppervlak is bijzonder groot en biedt dus een goed werkoppervlak. Bovendien zijn het aambeeldoppervlak en de spanbekken zuiver vlak geslepen. De maximale spanwijdte is 100mm. De 2 bevestiginggaten zijn geschikt voor een zeer stabiele montage door middel van bouten.
Klantreviews
3 klantreviews
5 sterren
2 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Bankschroef
Prima bankschroef, vlot geleverd
WMP
24 februari 2022
5/5
Bankschroef
Het product, daar zijn we uiterst tevreden over.
Xxxxx
28 december 2021
4/5
Super bankschroef
Was al een tijdje opzoek naar een niet al te grote maar toch bruikbare bankschroef. Gezocht overal ook bij Gamma maar niks gevonden 1 nov. weer gezocht en bij Gamma "De" Bankschroef gevonden... ben er blij mee,,,, zoal alles bij Gamma top is.
F Brand
2 november 2022
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 187690 |
| EAN | 4032526699167 |
| Merk | Suki |
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Gratis thuisbezorgd
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.