Dremel multitool accessoire - detailpolijst / schuurschijf 473S K220
Prijs: 7.59 euro
Online bijna uitverkocht
Thuisbezorgd€4.95
Thuisbezorgd gratis vanaf €50
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Bezorgd in bouwmarktgratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- geschikt voor ontbramen, reinigen, afwerken en polijsten van details.
- uiterst flexibele borstelharen voor precieze toepassingen.
- verwijdert buitenste laag zonder onderliggende basislaag te beschadigen.
- lengte van 100mm en korrelgrootte van 120.
- eenvoudig te bevestigen op dremel-rotatiegereedschap met ez speedclic snelwisselsysteem.
De Dremel SC Detail Schuurborstel (S473JA) van GAMMA is speciaal geschikt voor ontbramen, reinigen, afwerken en polijsten van details, kleine gebieden en onregelmatige plekjes. De schuurborstel heeft uiterst flexibele borstelharen waarmee u de de buitenste laag aan de oppervlakte kunt verwijderen zonder de onderliggende basislaag te beschadigen. De schuurborstel is 100mm lang en heeft een korrelgrootte van 120. Het accessoire is geschikt voor gebruik in combinatie met het EZ SpeedClic snelwisselsysteem. Deze schuurborstel van Dremel is dus in een handomdraai te bevestigen op uw Dremel-rotatiegereedschap.
Klantreviews
3 klantreviews
5 sterren
0 reviews
4 sterren
2 reviews
3 sterren
1 review
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
4/5
Polijsten of schuren?
Ze noemen het een detailpolijstschijf, maar het blijft toch vooral een schuurborsteltje. Maar je kunt er wel een mooi satijnachtig resultaat mee bereiken.
Jos W2
21 december 2017
4/5
kwaliteit je krijgt waar je voor betaald
Het nieuwe click systeem bevalt me goed. De polijst schijf doet wat hij moet.
Omdat ik maar een kleine klus had kan ik niet spreken over de duurzaamheid van dit specifiek schijfje. Maar ik heb wel ervaring met Dremel accessoires en ben tot heden nooit teleurgesteld. Mijn Titel is alles zeggend een alternatief voldoet helaas niet en ik spreek uit ervaring. Ik kan het helaas niet de hoogste score geven omdat de prijs/kwaliteit niet optimaal is. dwz het doet wat het moet doen maar de prijs kan iets scherper naar voordeel van consument.
TuxKey
13 juni 2017
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 378343 |
| EAN | 8710364050338 |
| Gewicht product | 10 gr |
| Type(nummer) | 473S |
| Merk | Dremel |
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.