Stanley compressor D200/10/24
Prijs: 151 euro
Tankinhoud:
Maximale druk:
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- gratis
- Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Tankinhoud:24 Liter
- Energiebron:Netspanning
- Pompcapaciteit:180 L/min
De Stanley compressor D200/10/24 is een krachtige en compacte compressor die je gebruikt voor je pneumatisch gereedschap. De compressor heeft een tankinhoud van 24 liter en een maximale werkdruk van 10 bar. De machine produceert maximaal 1200 watt met een maximale geluidsproductie van 97 dB.
GAMMA Kluscoach
👋Hoi klusser, ik ben de GAMMA Kluscoach, een handige chatbot, en help je graag met je klus.
GAMMA Kluscoach - Altijd bereikbaar
Passende accessoires
Handig als set kopen
Stanley compressor D200/10/24151.00
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 151.00
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 120386 |
| EAN | 8016738754940 |
| Gewicht product | 15000 gr |
| Hoogte product | 320 mm |
| Lengte product | 640 mm |
| Breedte product | 320 mm |
| Type(nummer) | D200/10/24V |
| Merk | STANLEY |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisbezorgd
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Vaak samen gekocht
Klantreviews
22 klantreviews
5 sterren
15 reviews
4 sterren
5 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
2 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Goeie Compressor, Fijn Formaat
Goeie compressor. Tot 10 bar druk. Bouwt deze relatief snel op. Standaard lawaai wat bij een compressor komt. Compact formaat waardoor hij makkelijk te stallen is.