Ga naar hoofdinhoud

Kärcher vloerdoek microvezel Re!Fibe EasyFix 2 stuks

Kärcher vloerdoek microvezel Re!Fibe EasyFix 2 stuks nieuw
Prijs: 24.99 euro

Online bijna uitverkocht

  • Thuisbezorgd
    €4.95
    Thuisbezorgd gratis vanaf €50
    Voor 21:00 besteld, morgen in huis
  • Bezorgd in bouwmarkt
    gratis

Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.

Productomschrijving

  • Verwijdert ook hardnekkig vuil
  • Hygiënisch losmaken via voethandvat
  • Machinewasbaar tot 60 °C
  • Dekt vloermond volledig af
Kärcher

De Kärcher vloerdoek microvezel Re!Fibe EasyFix 2 stuks is geschikt voor het reinigen van harde vloeren met een EasyFix vloermond. Dankzij het microvezelmateriaal verwijdert de doek zelfs hardnekkig vuil van tegels, laminaat en andere harde oppervlakken. De doek bedekt het vloermondstuk volledig, waardoor je gelijkmatig over de vloer kunt schoonmaken.

Het EasyFix-klittenbandsysteem maakt het eenvoudig om de doek snel aan het vloermondstuk te bevestigen. Na gebruik haal je de doek los met het voethandvat, zonder de vuile doek met je handen aan te raken. Dit maakt het wisselen hygiënisch en praktisch tijdens het schoonmaken.

De vloerdoek kan gewassen worden in de wasmachine tot 60 °C, zodat je hem na gebruik kunt reinigen en opnieuw gebruiken. De verpakking bevat 2 stuks, waardoor je altijd een schone doek bij de hand hebt.

Nieuw

GAMMA Kluscoach

👋Hoi klusser, ik ben de GAMMA Kluscoach, een handige chatbot, en help je graag met je klus.
GAMMA Kluscoach - Altijd bereikbaar

Specificaties

Product
Productnummer372612
EAN4066529169075
Gewicht product75 gr
Hoogte product10 mm
Lengte product345 mm
Breedte product115 mm
MerkKärcher

Bestel- en bezorginformatie

Bezorgd door PostNL
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt

Gratis retourneren in de bouwmarkt

Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.
Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.

Alternatieven